fbpx
Rekonstrukce RD Volyně - Ložnice

Rekontrukce Volyně

V půli března 2018 jsme dokončili studii rekonstrukce vícegeneračního rodinného domu ve Volyni. Největší stavební zásahy čekají 2.NP, kam se bude stěhovat místo prarodičů syn s rodinou. Bylo nutné upravit dispozici bytu pro potřeby mladších uživatelů. Nevyhneme se bourání otvorů do nosných konstrukcí a otevření a prosvětlení dispozice hlavního obytného prostoru.

Na studii naváže návrh interiéru hlavní obytné části. Interiér by měl být světlý, čistý, jednoduchý, ale zároveň ne studený a útulný. Ohled musíme brát na všechny členy rodiny, včetně kocoura, který určitě ocení své místo nad krbem.

Aktuálně zpracováváme projekt pro povolení stavby.

Galerie na facebooku zde.

Rekonstrukce koupelny pro prarodiče

Návrh rekonstrukce koupelny

Zařizovací předměty na pokraji životnosti byly hlavním impulzem pro nutnou rekonstrukci. 

Do koupelny o rozměrech 2x2m bylo nutné kromě vany, na kterou jsou prarodiče zvyklí, vměstnat i sprchový kout, jenž bude do budoucna potřebný. Rohová vana a sprchový kout se zaobleným rohem poskytnou uprotřed koupelny dostatečný prostor. V koupelně se nachází i pračka a ohřívač teplé vody.

Pro barevné řešení byly kromě bílé zvoleny tlumené odstíny hnědé a šedé.

Rekonstrukce České Budějovice

Kompletní rekonstrukce rodinného domu
ze sedmdesátých let v Českých Budějovicích, jejímž cílem bylo změnit nevhodnou dispozici na potřeby současného bydlení pro mladou rodinu.

Původní technické přízemí bylo rozšířeno o garáž a jeho funkce změněna na společenskou zónu domu s kuchyní a obvývacím pokojem. V patře  byla navržena soukromá zóna- ložnice a dětské pokoje a hygienické zázemí.

Fasáda domu vyniká svou jednoduchostí a čistotou. Spolupráce s Ateliérem Klein.