fbpx

Interiér bytu U Trojice ČB

Návrh interiéru bytu 2+1. Investor požadoval vytvořit z ložnice pokoj pro dvě malé děti a v obývacím pokoji vyčlenit část na spaní. Podlahové krytiny a rozmístění elektrických zásuvek zůstávají stávající.

Ložnicová část obývací části bytu využívá sériově vyráběného nábytku, zatímco obývací pokoj vyžadoval individuální návrh se začleněním posuvných dveří do TV sestavy.
Dětský pokoj počítá se dvěma dětmi. Jim je přizůsobena patrová postel, se šatní skříní a dostatkem úložných prostorů pro hračky. V pokoji se kombinuje běžně podejný nábytek s na míru vyrobenou postelí a skříní. Spolupráce s Ateliérem Klein.

Přívoz Frymburk

Návrh řeší revitalizaci prostor přívozu ve Frymburku ( vodní nádrž Lipno).

Zadáním bylo vytvořit novou budovu, která bude kromě zázemí pro přívozníka a dílnu pro opravu přívozu plnit i funkci infocentra a nového bodu zájmu pro místní obyvatele a turisty především. 

Jednoduchá hmota reflektuje místní limity dané velikostí pozemku a také především proměnou výškou vodní hladiny. 

Převažujícími materiály jsou dřevo, kámen a sklo.

Dispozičně je objekt řešen na tři funkční celky- univerzální prostor s vlastním hygienickým zázemím, veřejné toalety a dílna. Plochá střecha je přístupná nekrytým schodištěm a může sloužit jako vyhlídkové místo na Lipno.